Форум HeroesWorld-а - Показать сообщение отдельно - [ТУРНИР] ОФБ-13
Показать сообщение отдельно
#200
Старый 04.08.2019, 01:24
  #200
^
alkaposha
 
Аватар для alkaposha
📖
Регистрация: 28.01.2016
Сообщения: 178
1466
Отправить сообщение для  alkaposha с помощью ICQ
Регистрация: 28.01.2016
Сообщения: 178
1466
Отправить сообщение для  alkaposha с помощью ICQ
По умолчанию
Re: [ТУРНИР] ОФБ-13

IhromantВіддав героя і колір за приблизно 2500. В результаті розбіглися з опонентом доволі швидко в 3 замки, а далі на них завмерли. По золоту виявилось дуже бідне дзеркало на диво. Також h3dm1 виявився зовсім не контактним. Я побачив в таверні Петровича і вирішив перевірити чи він не качне випадково землю. Він качнув. Але далі була проблема. В 3 замках в гільдіях не дали масла. Взяв Тазара і побіг пробиватись до інферно. І тут сюрприз. Я наступним ходом мав забирати інферно, як в мейні дали ТП і резуррект. Я бачив що опонент пішов в наг, тому мав би 2-3 ходи щоб цим раптовим щастям скористатись. Взяв консу 2-ку, Тазара качав, який качався через мудрість, тактику і землю. Далі готувався взяти швидко ще 2 конси, перебудувати ДД або політ і ламати утопію, як опонент здався. Виявилось що він втратив на 122 через місклік Солміра. Шкода, я хотів пограти на улюбленому замку і збудувати титанів.

Дякую за гру!
different strategy on this game for both players 2 hives on 123 plus 2 conses predmax conses after... but on 122 lost main on misclick and all the morale to continue the game... could be nice game but sh... happens thanks for game and good luck
alkaposha вне форума