Форум HeroesWorld-а - Показать сообщение отдельно - [ТУРНИР] only XL-6
Показать сообщение отдельно
#347
Старый 02.09.2019, 19:43
  #347
^
Ihromant
 
Аватар для Ihromant
📖
Регистрация: 14.08.2011
Сообщения: 1492
1726
Отправить сообщение для  Ihromant с помощью ICQ
Регистрация: 14.08.2011
Сообщения: 1492
1726
Отправить сообщение для  Ihromant с помощью ICQ
По умолчанию
Re: [ТУРНИР] only XL-6

02.09.2019 Ihromant (Синий, Крепость, Брон, Луна) def Sanin (Красный, Цитадель, Десса, Десса) 6lm10a 136
Прийшла Луна, було два камені досвіду, тому не зарестив. Дорога була у 6к, тому на 112 відбив шапку +5 за оргами гр, на 113 регенив ману в селі. Далі пробився ще до одного села і в центральну зону, на 117 пробив житло мантикор. Тазара відправив на 4 качках відбивати ресурси на гм у 3к по бездорозі, Луною шукав всякі смачні речі. На кінець 2-го тижня опонент напав на мою мошту своєю, і убив її, я йому убив всіх вовків. На мене не пішов, хоча я готувався в цьому випадку зібрати кентаврів і закидати його бойовою магією Луною. Тому бігали, я на 125-126 відбив дві коробки з 15к досвіду і 40 ельфами, з ними заліз в консу-максі (більше не мав нічого крім кентів, гномів і 1 змійки). Луна показала себе яскраво у консі, в результаті мав 4 ангели і 19 ельфів. На 131 перебудувався ДД з першої спроби, тому план був простий - стрибати на зеленого з 4 ангелами. Це і зробив на 132, взявши по дорозі консу 2-ку і вигнавши опонента, який все ж зумів вкрасти 2 консерваторії у мого компа. Ну, але оглядова вишка показала утопії, які з легкістю взяв з резурректом і стратежним колодязем. В утопіях дали трохи магічних і +6 загальних статів, тому стрибав за опонентом і забирав по одному міста, качаючи про всяк випадок Дракона на фіналку, але опонент побіг невдало на свою утопію, де я його і накрив. У фіналці без блоку магії у нього просто не було шансів.

Дякую за гру!
__________________
Мой любимьій размер - тройка. Будь то конса, утопа или сиськи

ICQ:5676388

Мой любимьій размер - тройка. Будь то конса, утопа или сиськи

ICQ:5676388

Ihromant вне форума