Форум HeroesWorld-а - Показать сообщение отдельно - [ТУРНИР] Финальная Битва - 13
Показать сообщение отдельно
#86
Старый 14.02.2020, 16:11
  #86
^
Ihromant
 
Аватар для Ihromant
📖
Регистрация: 14.08.2011
Сообщения: 1492
1726
Отправить сообщение для  Ihromant с помощью ICQ
Регистрация: 14.08.2011
Сообщения: 1492
1726
Отправить сообщение для  Ihromant с помощью ICQ
По умолчанию
Re: [ТУРНИР] Финальная Битва - 13

RedwhaitВспомнил старые добрые хл-ки в соде, раза 4 хотел сдаться и столько же проблеваться
Спасибо за игру!
2-1
Мав ще 1 рестарт, заграв бо одразу бачив 2 конси біля мейна. Потім знайшов ще одну. Дороги виявились довгими, і коли я добіг до зеленого компа, його одразу ж убив Редді. Там світився Галтран. Що ж, розвернувся, побіг бічними дорогами до рожевого. Знайшов згорток армагу, мав село конфлюкса, купив Гундулі вогонь, під армагом взяв 2-ку на 125. Далі добрав решту конс (загалом 5 штук), з 12 ангелами заліз в утопію. Там дали книгу води, книгу вогню і щит +12. Вилаявся, Гундулою на польоті брав циклопники і інше на ресурси, перебудовував гм. Коли зрозумів, що буде тяжко - вирішив ризиковано забрати опоненту некрозамок з мотивацією пощемити, і там знайшов ДД яке він вочевидь щойно перебудував. Це змінило плани, взяв на наступний хід 2 утопії Гундулою, яка давно уже була готова до таких ходів, розкачав контролерів і почав збирати карту. Опонент засвітив 1000 скелетів і я зрозумів, що некро там дай боже. Далі не конфліктували до 4 тижня, на 4 тижні почав його повторно щемити, забирав йому міста, він відбирав назад. Я мав 2 фулконтроль, він лише 2. Все йшло до того, що я б його залишив врешті на 1-2 містах, але в хід коли все було дуже критичне, залишив супортів в селі, до якого зумів дотягнутись лошок. Після цієї втрати все одно міг ще віджити, якби не лишився ночувати в мейні (бо відкопав Гріндана). Але опонент напав, у мене не було КШ, а лише рекантер. Під рекантером на жаль проходив болт, що бив на 1000.
Відкриття показало, що до АОТД (яке у мене фактично було) КШ був лише в одній утопії, яку що я, що опонент навряд би швидко знайшли.

Дякую за гру!
__________________
Мой любимьій размер - тройка. Будь то конса, утопа или сиськи

ICQ:5676388

Мой любимьій размер - тройка. Будь то конса, утопа или сиськи

ICQ:5676388

Ihromant вне форума
Ответить с цитированием