Форум HeroesWorld-а - Показать сообщение отдельно - [ТУРНИР] «SM-masters II»
Показать сообщение отдельно
#329
Старый 21.03.2020, 05:18
  #329
^
Ihromant
 
Аватар для Ihromant
📖
Регистрация: 14.08.2011
Сообщения: 1492
1726
Отправить сообщение для  Ihromant с помощью ICQ
Регистрация: 14.08.2011
Сообщения: 1492
1726
Отправить сообщение для  Ihromant с помощью ICQ
По умолчанию
Re: [ТУРНИР] «SM-masters II»

21.03.2020 Ihromant (Синий, Крепость, Тазар, Мефала) def Grando (Красный, Подземелье, Шакти, Шакти) 2sm4d(3) 134
Партія песець.
З першого погляду все просто чудово. Житло біб, дві конси (2-4 і 3-4), золота достатньо. Не взяв рест. Спершу почалася проблема номер 1. В трьох гільдіях не дали масла. І всі шрайни перевірив, масла теж не було. Довелося будувати в мейні (!) 3 лвл і перебудовувати перший поверх (тут хочу висловити надзвичайну подяку Серу Давосу за лобіювання повернення старої перебудови у фреш мод). Далі взяв конси, пізно почав брати їх на 126, але на 132 уже взяв всі конси і з купою армії побіг у свою трежу. Там шаленими ланцюжками забрав утопу 3-ку, де дали нормально тільки книгу повітря, і шаленим ланцюжком повернув армію на Лабету і почав бити ГО гр коней. Якби я знав що під ними знизу титани, я б їх не бив. Хоча я теж затупив, титанів не було обов'язково бити. Я їх міг перестрибнути. У будь-якому разі, пробив їх якогось біса нульовою Лабетою (нічна катка) і напав на Шакті в місті який сидів з подвоєною маною. В результаті опонент залишився на лошку, напав, я кинув антимагію (3 лвл збудував нагадаю в мейні) і відбився. Хоча опонент здався під тільтом, у мене армії майже не залишалось.
Виявилось, що опонент відкопав грааль на 117 і бачив всю карту. Затупив він сильніше за мене.

Дякую за гру!
__________________
Мой любимьій размер - тройка. Будь то конса, утопа или сиськи

ICQ:5676388

Мой любимьій размер - тройка. Будь то конса, утопа или сиськи

ICQ:5676388

Ihromant вне форума
Ответить с цитированием