Форум HeroesWorld-а - Показать сообщение отдельно - [ТУРНИР] Финальная Битва - 13
Показать сообщение отдельно
#52
Старый 27.12.2019, 14:58
  #52
^
Ihromant
 
Аватар для Ihromant
📖
Регистрация: 14.08.2011
Сообщения: 1492
1726
Отправить сообщение для  Ihromant с помощью ICQ
Регистрация: 14.08.2011
Сообщения: 1492
1726
Отправить сообщение для  Ihromant с помощью ICQ
По умолчанию
Re: [ТУРНИР] Финальная Битва - 13

27.12.2019 Ihromant (Синий, Крепость, Тазар, Чарна) def twaryna (Красный, Оплот, Кайри, Галтран) 6lm10a 145
Заграли без рестів взагалі. Мені прийшла Чарна, яка одразу зловила логістику. Опонент вочевидь заграв через Дессу. На 113 Чарна бігала з експертним некро по інферно-суміжці. Гріх було таке рестартити, хоча я морально готувався до односторонника. Ще прийшла Септієнна, тому бігав. На 114 таки знайшов односторонник, причому не входу, а виходу. Ну біс з тим. Септієнну теж розкачав некро, також вона зловила одразу землю. Переглядом землі побачив, куди бігти до сіл, тому Чарна стартанула туди одразу. Септієнна ж націлилася на коробку за 50+ магматиками біля мейна та консерви, розкидані на інферносуміжці. На 124 нарешті захопив перше село-данж, там не зволікаючи почав розбудовувати гільдію. Брав консерви, циклопники, утопій не бачив взагалі. Пощастило отримати ДД одразу, тому не зволікаючи пішов відтискати компів фіолетового та рожевого Септієнною. Чарною ж качався. Були проблеми: Чарна ідеально качана крім якраз жодної з двох стихій. А Септієнна без повітря. Ось такими інвалідами і грав. З опонентом не контактували до 4 тижня. На початку 4 тижня знайшов першу утопію, одразу ж її і взяв. Там дали червону кульку. Я мав 3 частини АОТД, тому коли знайшов поглядом меч, я неймовірно радів. Забрав меч, мав АОТД, наручники і уже не боявся Галтрата противника. Спробував докачати Чарну, яка в останній слот замість землі взяла інтелект. Що ж, зрозумів що доведеться цими інвалідами витискати опонента з його замків. Проте коли я вскочив Чарною у трежу між нашими замками, опонент вирішив чомусь дати фіналку. Я напав, передбачувано фіналка пройшла у одні ворота.

Дякую за гру!
__________________
Мой любимьій размер - тройка. Будь то конса, утопа или сиськи

ICQ:5676388

Мой любимьій размер - тройка. Будь то конса, утопа или сиськи

ICQ:5676388

Ihromant вне форума
Ответить с цитированием